KONČAR – Helb kao temelj daljnjeg razvoja i širenja
Sukladno strateškim ciljevima i daljnjem razvoju unutar Grupe KONČAR, od 1. srpnja 2026. društvo HELB d.o.o. nastavlja poslovanje pod nazivom KONČAR – Helb d.o.o. Više
Povodom Svjetskog dana sigurnosti i zaštite zdravlja na radu, koji se obilježava 28. travnja, HELB je i ove godine organizirao dodjelu priznanja zaposlenicima koji svojim odgovornim pristupom svakodnevno doprinose sigurnijem i kvalitetnijem radnom okruženju.
Ova tradicija nastavljena je šestu godinu zaredom, a velik interes zaposlenika za sudjelovanje još je jednom pokazao koliko su sigurnost, međusobna briga i svijest o zaštiti na radu važan dio HELBove kulture. Sudionici su i ove godine pokazali visoku razinu znanja i predanosti sigurnom radu, čime dodatno doprinose stvaranju pozitivnog i sigurnog radnog okruženja za sve zaposlenike.
Priznanja su dodijeljena u kategorijama najboljeg poznavatelja zaštite na radu, najsigurnijeg zaposlenika te za najbolju ZNR fotografiju ili video.
Ovogodišnji dobitnici priznanja su Branko, Željko i Josip, kojima ovim putem još jednom iskreno čestitamo.
May 7, 2026Sukladno strateškim ciljevima i daljnjem razvoju unutar Grupe KONČAR, od 1. srpnja 2026. društvo HELB d.o.o. nastavlja poslovanje pod nazivom KONČAR – Helb d.o.o. Više
HELB je i ove godine sudjelovao na TVZ Career Dayu, koji je održan 27. svibnja u Mozaik Event Centru u Zagrebu. Riječ je o jednom od značajnijih događanja za povezivanje studenata i poslodavaca iz područja tehničkih i inženjerskih struka.
HELB je i ove godine sudjelovao na studentskom sajmu Job Fair, održanom 13. i 14. svibnja u Mozaik Event Centru, s ciljem predstavljanja svojih aktivnosti te otvaranja vrata suradnji s budućim stručnjacima elektrotehnike. Na sajmu je sudjelovalo više od 105 poduzeća i preko 2.000 posjetitelja, što ga čini jednim od najvećih studentskih događaja ove vrste u Hrvatskoj. Više